Hakkımızda

Svot Yapı, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 1998 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. LeventLIFE ve İmaj Garden Zekeriyaköy, Svot’un hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.

Svot hedefine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretme, tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat işletmesi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Bunların dışında farklı iş konularında dışarıdan alınması gereken hizmetler ise, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiriliyor.

Svot sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor. TarabyaLIFE bu anlayışın en yeni eserlerinden biri. Tarabya’nın tepesinde, İstanbul’un akciğerlerinin yanıbaşında, yepyeni bir yaşam alanı.

Hem anı yaşamak, hem de geleceğe iyi bir yatırım yapmak için TarabyaLIFE.

Vizyonumuz

Doğayla uyumlu gelecek nesillere ulaşacak projeler hayat geçirerek, insanların yaşam kalitesinde artı fark yaratan ve istikrarlı büyüme sağlayan, güvenilir, güçlü bir marka olmak.

Misyonumuz

Barınma ihtiyacının ötesinde insanlara daha sosyal, konforlu, güvenli ve kaliteli yaşam alanları sunan, doğaya saygılı, modern mimari ve yüksek teknoloji ile harmanlanmış geleceğin projelerini yaratmak.